דלג לתוכן המרכזי
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

קניון בת ים

קניון בת ים הוקם ב- 1992 על ידי אשטרום נכסים ושותפים. 

בקניון שטחי מסחר בהיקף של כ- 24,000 מ"ר בשלוש קומות וכ- 1,000 מקומות חניה צמודים. ב- 2007, עם רכישת מחצית הקניון שהייתה עד אז בבעלות "שופרסל", הפכה אשטרום נכסים לבעלת המניות היחידה בקניון. מאז הובילה החברה מהלך של שיפוץ הקניון, השבחת תמהיל השוכרים בו ומיצובו כקניון המוביל  בעיר, המשרת את כלל התושבים ואף חלק לא מבוטל מתושבי העיר חולון.

בתחילת שנת 2018 מחזיקות בבעלות שווה אשטרום נכסים וחברת "ביג", כל אחת 50% ממניות 'קניונים לישראל' המחזיקה בקניון, ויחד רכשו בעסקה משולבת את השטח המסחרי הצמוד לקניון בהיקף של כ- 8,500 מ"ר שטחי מסחר וכ- 250 מקומות חניה נוספים במטרה למצב את קניון בת ים כקניון המוביל והמתקדם בעיר בת ים הנהנית מצמיחה ופריחה של פעילות הנדל"ן. בנוסף, החברה רכשה זכויות בנייה להקמת מגדל משרדים בהיקף של כ- 6,500 מ"ר ומגדל מגורים בהיקף של כ- 130 יח"ד.

הרחבת השטח המסחרי, מימוש זכויות הבנייה, וכמובן השותפות עם "ביג", יוצרים מתחם מוביל של עירוב שימושים מתקדם במרכז העיר, סמוך לתחנות הרכבת "יוספטל בת-ים" ו "ניסנבאום" הממוקמות על תוואי הקו האדום של הרכבת הקלה.

במהלך השנים הבאות הקניון צפוי לשנות את פניו באופן משמעותי, חיצונית ופנימית, ולהציע לתושבי העיר תמהיל מגוון של רשתות אופנה בינלאומיות עדכניות לצד מסעדות, בתי קפה, בילוי ופנאי . כל זאת, בליבו של ציר יוספטל המרכזי בעיר שצפוי לקלוט בנייה מאסיבית של מגורים ותעסוקה לאורכו.

  • מיקום: הקניון ממוקם במרכז העיר על רחוב יוספטל, הנחשב לציר התחבורה הראשי של העיר. מיקומו של הקניון בלב אזור מגורים מאפשר לעשרות אלפי תושבים נגישות גבוהה הן ברגל והן בתחבורה ציבורית. הקניון נמצא בתוואי הקו האדום של הרכבת הקלה ובעתיד אף יעלה עוד את רמת הנגישות למקום.
  • מס' בניינים וקומות: מרכז קניות אחד בן 3 קומות
  • חניה: כ- 1,300 מקומות חניה
  • שוכרים: ניו פארם, סטימצקי, פוקס, סופר פארם, שילב, א.ל.מ, טרקלין חשמל, רויאלטי, איסתא, ללין, קסטרו, המשביר לצרכן, חדר כושר מקבוצת Go Active ועוד
  • פוטנציאל פיתוח עסקי: החברה מקדמת בימים אלו היתר להקמת פרוייקט משולב של עירוב שימושים, שיכלול מגדל מגורים ומשרדים – כ-12,500 מ"ר למגורים (כ- 160 יח"ד) וכ- 5,000 מ"ר לתעסוקה, מעל שטחי המסחר של הקניון.
קניון בת ים
קניון בת ים
קניון בת ים
קניון בת ים
קניון בת ים