דלג לתוכן המרכזי
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

פרופיל החברה

אשטרום נכסים

הנה חלק אינטגרלי מקבוצת אשטרום ופועלת בשלושה תחומים עיקריים: משרדים ותעסוקה, מסחר, תעשיה ולוגיסטיקה.

החברה פועלת בשוק המקומי והבינלאומי ומתמחה בניהול, בהשכרה ובהשבחה של נכסים מניבים אשר בבעלותה;  באיתור, ייזום והקמה של  פרויקטים חדשים; וכן ברכישת נכסים מניבים בישראל, בגרמניה ובאנגליה.

 • אשטרום נכסים מובילה בקבוצת אשטרום את תחום הייזום, הרכישה, ההקמה, והניהול של נכסים מניבים בארץ ובחו"ל.
 • לחברה נכסים מניבים בהיקף כולל של כ-515,000 מ"ר, הפרוסים ברחבי הארץ ובערים מרכזיות בגרמניה. נכסים אלו משמשים שוכרים מתחומי המשרדים, המסחר, התעשייה והלוגיסטיקה.
 • אשטרום נכסים צברה ידע וניסיון רב בפעילותה בארץ והיא נהנית ממוניטין ומבסיס פיננסי איתן לפעילותה. יתרונות אלו באים לידי ביטוי באיכות הנכסים ובתוצאות ההשקעות של החברה בארץ ובחו"ל המוכיחות עצמן לאורך השנים.
 • אשטרום נכסים מיישמת הלכה למעשה אסטרטגיית השקעה ארוכת טווח בנכסים איכותיים, המתבטאת בין היתר בניהול עצמי של נכסיה ובשמירה על רמת תחזוקה גבוהה ועל מתן מענה לצורכי השוכרים תוך שמירה על אחוזי תפוסה גבוהים לאורך השנים.
 • ערכי המותג של אשטרום נכסים מושתתים על מצוינות, מקצועיות, אמינות, הוגנות, והתחשבות בסביבה. ערכים אלו מנחים את פעילות החברה ובאים לידי ביטוי בכל אחד מהנכסים בפורטפוליו הרחב.
 • אשטרום נכסים נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב (סימון ASPR).

התובנה כי הון אנושי הוא נכס חשוב ביותר של ארגון מצליח, היא אבן פינה באסטרטגיית הניהול של אשטרום נכסים, ועל כן הנהלת החברה משקיעה את מירב המשאבים בטיפוח ההון האנושי, החל מתהליך קפדני של גיוס כוח אדם איכותי, דרך הכשרת צוותים מקצועיים, ועד תמיכה ניהולית, בקרה שוטפת והקניית כלים להתפתחות מקצועית ואישית, לצמיחה והצלחה.

 

הנהלת
החברה

לרשימת ההנהלה
ירון רוקמן ירון רוקמן

ירון רוקמן

מנכ"ל החברה
אייל כהן Eyal Cohen

אייל כהן

סמנכ"ל הנדסה
נטע לוקסנבורג נעמני נטע לוקסנבורג נעמני

נטע לוקסנבורג נעמני

סמנכ"ל פיתוח עסקי
בני אוסמו Benny Osmo

בני אוסמו

סמנכ"ל ייזום
עו"ד עידן סיגל  Adv. Idan Sigal

עו"ד עידן סיגל

סמנכ"ל שיווק
אבי שוכמן Avi Shuchman

אבי שוכמן

סמנכ"ל נכסים
זיו דוד זיו דוד

זיו דוד

סמנכ"ל כספים

על קבוצת אשטרום

קבוצת אשטרום, מקבוצות הבנייה והנדל"ן הוותיקות, הגדולות והמובילות בשוק המקומי, נוסדה כחברה ב-1963 וכיום מוחזקת ומנוהלת על ידי כמה משפחות על דורותיהם.

הקבוצה פועלת תחת אסטרטגיה של מצוינות ומובילה פעילות בנייה ונדל"ן ענפה ומגוונת, תוך מחויבות להעניק ללקוחותיה פתרונות מקצועיים ומקיפים, מהמסד עד הטפחות.

הקבוצה כוללת חברות מתחומי הבנייה, התעשיות לבנייה, הזכיינות, המגורים והנכסים. 

בנוסף, פועלת הקבוצה בזירה הבינלאומית דרך פעילות רחבה באפריקה, מזרח אירופה וארצות הברית.

מגוון החברות ותחומי התמחותן מאפשרים להעניק מענה תכנוני, ביצועי וניהולי מקיף וכולל לכל סוגי הפרויקטים בשוקי הנדל"ן המקומי והבינלאומי גם יחד.

תחומי הפעילות, היכולת לתת מענה שלם וכולל, וזאת באיכות בלתי מתפשרת של ביצוע, מקנים לקבוצה עוצמה, יתרון משמעותי בשוק המקומי ונוכחות בשווקים בינלאומיים. כל אלו מאפשרים את המשך העשייה, ההתפתחות והצמיחה. 

הקבוצה שומרת לאורך השנים על יציבות כלכלית וחוסן פיננסי, והיא נסחרת בבורסה לניירות ערך – במדד תל אביב 125.

לאתר קבוצת אשטרום לחצו כאן.